رفتن به محتوای اصلی

آدرس:
استان هرمزگان ، بندر عباس

‫بلوار امام خمینی، میدان ابوذر

تلفن:
07632242025

همراه:
09012042025

ایمیل:
info@parstaraz.com

نرم افزار پلاک – حسابداری آژانس های مسکن و مشاورین املاک

پلاک نرم افزار حسابداری ویژه آژانس های مسکن و مشاورین املاک است. محاسبه پله کانی حق کمسیون آژانس املاک بر اساس مصوبه اتحادیه، یکی از مزایایی است که نرم افزار پلاک را مناسب ترین نرم افزار مشاور املاک کرده است. امکان دیگر پلاک پرداخت پورسانت به مشاوران بر اساس درصد خودشان میباشد. همچنین شما می‌توانید به مشاوران بر اساس راحتی و سختی و ارزش معامله پورسانت پرداخت کنید.

تعیین درصد طرفین معامله از حق السهم آژانس املاک و نحوه پرداخت آن مانند: نقدی ، چک ، کارتخوان ، حواله بانکی ، اعتباری و یا تخفیف ، امکان صدور قول نامه های الکترونیکی ، امکان جستجوی سریع در بین فایل ها و اسناد ، امکان تهیه گزارشات کل ، معین و تفصیلی مخصوص اشخاص طرف حساب همه و همه امتیازات و.. ویژگی های منحصربفرد نرم افزار پلاک نسبت به سایر نرم افزارهاست.

معرفی نرم افزار پلاک

نرم افزار مدیریت و حسابداری مشاور املاک

اگر شما مدیر یک آژانس املاک هستید، به یک نرم افزار جهت اتوماسیون املاک نیاز دارید، و برای انجام امور مالی خود نیز یک برنامه حسابداری می خواهید.نرم افزار پلاک با دارا بودن قابلیت هایی نظیر: خرید و فروش ملک، رجاره و رهن و پیش فروش ملک، ثبت تقاضا، محاسبه پلکانی حق کمیسیون آژانس و مشاوران، ثبت قولنامه و قرارداد و مبایعه نامه و امکاناتی از این دست ، یک نرم افزار اتوماسیون کامل و جامع برای آژانس املاک شماست. از طرفی نرم افزار پلاک یک بخش حسابداری کامل با قسمت هایی نظیر: گروه هزینه و درآمد، گروه حقوق و دستمزد، گروه دفاتر روزانه و کل، گروه گزارش سرمایه ها، گروه گزارشات تحلیل آماری، گزارشات اسناد حسابداری، پنل پیامک و امکاناتی از این دست دارد که این نرم افزار را تبدیل به یک نرم افزار حسابداری کامل و جامع جهت انجام کلیه امور مالی و حسابداری آژانس های املاک نموده است. نرم افزار پلاک دارای موتور جستجوی قوی بوده و برای شما امکان جستجوی سریع و دقیق و تطبیق نتایج جستجو با درخواست های ثبت شده را فراهم می سازد. از دیگر قابلیت های نرم افزار پلاک می توان به قسمت یادآور آن اشاره نمود و شما می توانید از این بخش جهت یادآوری موعد سررسید قراردادها و اجاره نامه ها بهره مند شوید.

 نرم افزار پلاک برای چه مشاغلی مناسب است؟

باتوجه به امکانات کاملی که از لحاظ حسابداری و اتوماسیون در نرم افزار پلاک وجود دارد، پاسخگوی تمام نیازهای آژانس های املاک است.

همینطور بعلت داشتن قابلیت ثبت فاکتور رسمی و محاسبه مالیات بر ارزش افزوده و نگهداری بدهکاری و بستانکاری اشخاص می‌توان از نرم افزار پلاک بعنوان صندوق مکانیزه فروش استفاده نموده و از معافیت‌های مالیاتی دارندگان صندوق مکانیزه بهره‌مند شد.

نرم افزار پلاک امکان محاسبه پلکانی حق کمیسیون، تعیین کمیسیون ویژه برای هر مشاور و تعیین کمیسیون ویژه برای هر معامله را دارد و شما می‌توانید از تمامی این روش‌ها جهت محاسبه کمیسیون مشاوران خود استفاده نمایید.

 ویژگی ها و مزایای نرم افزار پلاک

 استفاده همزمان چند کاربر

دارای نسخه های Client و Server جهت کار بر روی شبکه ( نصب بر روی چند کامپیوتر و استفاده همزمان چند کاربر از نرم افزار با استفاده از نسخه Client) .

 سازگاری با انواع سخت افزار

دارای نسخه های Client و Server جهت کار بر روی شبکه ( نصب بر روی چند کامپیوتر و استفاده همزمان چند کاربر از نرم افزار با استفاده از نسخه Client) .

 سازگاری نرم افزاری

دارای نسخه های Client و Server جهت کار بر روی شبکه ( نصب بر روی چند کامپیوتر و استفاده همزمان چند کاربر از نرم افزار با استفاده از نسخه Client) .

 گزارش های متنوع

دارای نسخه های Client و Server جهت کار بر روی شبکه ( نصب بر روی چند کامپیوتر و استفاده همزمان چند کاربر از نرم افزار با استفاده از نسخه Client) .

تصاویری از محیط نرم‌افزار پلاک

اجاره نامه

بک گراند و امکانات

پیش فروش ملک

ثبت تقاضا

ثبت ملک

جستجوی اجاره نامه

جستجوی تقاضا

جستجوی قرارداد

جستجوی معاملات املاک

جستجوی ملک

رهن و اجاره

فروش ملک

قرارداد

گزارش چک های معاملات

گزارش کلیه دریافت ها و پرداخت ها

مبایعه نامه ملک

پشتیبانی

پشتیبان گیری از اطلاعات در نرم افزار حسابداری پرنس

در نرم افزار با مراجعه به گروه امکانات و کلیک بر روی پشتیبان گیری می توانید از اطلاعات جاری خود پشتیبان تهیه نمایید.

با کلیک بر روی دکمه «پشتیبان گیری» در مسیر تعیین شده از اطلاعات شما پشتیبان تهیه می شود. چنانچه عملیات تهیه پشتیبان موفقیت آمیز باشد، با پیغام زیر به کاربر اطلاع داده می شود.

نکته مهم: اگر درایو مقصد پشتیبان گیری پر باشد، این عملیات با موفقیت انجام نخواهد شد. جهت باز شدن مسیر فایل های پشتیبان گرفته شده، بر روی این عکس می توانید کلیک نمایید. توجه: در نسخه های تحت شبکه مسیر پشتیبان گیری باید بر روی کامپیوتر سرور مشخص شود. بازیابی اطلاعات در هنگام نیاز (آسیب دیدن و یا مفقود شدن و یا انتقال اطلاعات از سیستمی به سیستم دیگر) بایستی از بازیابی اطلاعات استفاده نمایید. در واقع از نسخه ای که قبلا پشتیبان تهیه کرده اید بایستی استفاده کنید تا با بازگرداندن آن فایل، کلیه اطلاعات شما به حالت قبل باز گردد. چگونه اطلاعات خود را بازیابی کنم؟

 1. با کلیک بر رویپنجره ای باز می شود که از طریق آن می توانید یکی از فایل های پشتیبان را انتخاب نمایید.
 2. بر روی دکمه « بازیابی اطلاعات » کلیک کنید.
 3. چنانچه عملیات بازیابی اطلاعات موفقیت آمیز باشد، با پیغامی به کاربر اطلاع داده می شود.
 4.  توجه کنید که پس از بازیابی موفقیت آمیز، نرم افزار به صورت خودکار بسته می شود و بایستی مجددا نرم افزار را اجرا کنید.در هنگام تهیه کلیه فایل های پشتیبان، نحوه تهیه پشتیبان، ورژن نرم افزار، تاریخ و ساعت پشتیبان گیری ذخیره می شوند. در لیست ذیل می توانید لیست فایل های پشتیبان که هر کدام به گونه ای تهیه شده اند را مشاهده کنید. 
 5. توجه: در هنگام بازیابی اطلاعات دقت کنید که مبادا اطلاعات اشتباه را بازگردانید. (توجه به این نکته ضروری است که بایستی فایل پشتیبانی که قصد بازگرداندن آن را دارید، با ورژن جاری نرم افزار شما یکسان باشد. در غیر اینصورت دیگر نمی توانید نرم افزار خود را اجرا کنید و بایستی برای حل کردن مشکل با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.)

نکته: قبل از بازیابی اطلاعات همواره به صورت خودکار از اطلاعات جاری شما پشتیبان تهیه می شود. در صورتی که در بازیابی اطلاعات اشتباه کردید و قصد داشتید به حالت قبلی بازگردید، به پوشه Backup در مسیر نصب نرم افزار مراجعه کنید و آخرین فایل پشتیبان که با نام BeforeRestore شروع شده است را بازگردانید

دانلودها

راهنما و فایلهای اتصال کارت خوان های بانکی

در این راهنما نحوه نصب و اتصال دستگاه کارت خوان بانک پارسیان (نسخه جدید) به کامپیوتر و انجام تنظیمات مربوطه در نرم افزارهای گروه مهندسی نرم افزار پژواک آموزش داده خواهد شد.

فایل های مربوط به نصب و راه اندازی را نیز در پیوست می توانید دریافت نمایید.

دانلود فایل متنی

دانلود فایل فشرده

دانلود فایل تست

در این راهنما نحوه اتصال و راه اندازی به کار با دستگاه (PAX S800) از طریق LAN آموزش داده خواهد شد:

دانلود فایل نصبی تست

نحوه نصب:

 • این دستگاه نیاز به نصب هیچ افزونه ای ندارد و اطلاعات این دستگاه از طریق سوکت ارسال و دریافت می شود.

اعمال تنظیمات دستگاه کارت خوان:

برای این منظور بایستی ابتدا دستگاه خود را با کابل LAN به کامپیوتر متصل کنید (کابل LAN را به Port LAN دستگاه متصل نمایید). پس از اتصال دستگاه به شبکه، این دستگاه در شبکه محلی شما قرار می گیرد.

 • فعال کردن ارتباط PC POS:
 1. بر روی دکمه Menu کلیک کنید.
 2. وارد زیر منو فروشگاه شوید. (برای ورود به این قسمت بایستی رمز پذیرنده را داشته باشید)
 3. وارد زیر منو تنظیمات » تنظیمات PcPos شوید.
 4. نوع ارتباط را بر روی گزینه Ethernet قرار دهید. (پیغام نوع ارتباط به شبکه تغییر کرد را دریافت می نمایید)

پس از انجام این مرحله، شماره پورت دستگاه نمایش داده می شود. (این شماره را یادداشت نمایید و در تنظیمات نرم افزار استفاده کنید)

 

 • تنظیم کردن IP دستگاه:
 1. بر روی دکمه Menu کلیک کنید.
 2. وارد زیر منو مدیر شوید. (برای ورود به این قسمت بایستی رمز مدیر را داشته باشید)
 3. وارد زیر منو تنظیمات » تنظیمات ارتباط شوید.
 4. گزینه TCP/IP را انتخاب نمایید.
 5. سپس از بین گزینه های Static و DHCP انتخاب نمایید که نحوه اختصاص IP دستگاه به چه صورت باشد.
 6. پس از انجام این عملیات، دستگاه IP دریافت می نماید و پیغام مناسب نمایش داده می شود. (IP دستگاه را جهت استفاده در تنظیمات سیستم یادداشت نمایید)
 7. بایستی دستگاه را خاموش و روشن نمایید و سپس شروع به استفاده از PC POS نمایید.

 

برطرف کردن خطاهای احتمالی:

 • در صورتی که در هنگام پیکربندی دستگاه با پیغام « خطای تراکنش نامعتبر » مواجه شدید، بایستی با شرکتی که دستگاه POS را از آن تهیه کرده اید تماس گرفته و اعلام نمایید که دستگاه را به درگاه پرداخت متصل نمایند.

این پیغام در صورتی دریافت می شود که دستگاه به درگاه پرداخت معتبری متصل نباشد.

 

نحوه اعمال تنظیمات در نرم افزار:

پس از انجام این تنظیمات دستگاه شما آماده اتصال به نرم افزار است که می بایست با توجه به اطلاعات دریافتی از دستگاه تنظیمات را در نرم افزار مطابق تصویر ذیل انجام دهید:

 

در این راهنما نحوه نصب و اتصال دستگاه از طریق LAN به کامپیوتر و نرم افزارهای مربوطه آموزش داده خواهد شد:

نحوه نصب:

 • بایستی فایل اجرایی exe را در پوشه ]۵٫۳٫۲۰۰ – ActiveX [ یا [ Sadad PcPos ActiveX ] نصب نمایید.
دانلود فایل ActiveX
دانلود فایل تست

اعمال تنظیمات دستگاه کارت خوان:

برای این منظور بایستی ابتدا دستگاه خود را با کابل LAN به کامپیوتر متصل کنید (کابل LAN را به Port Ethernet دستگاه متصل نمایید). پس از اتصال دستگاه به شبکه، این دستگاه در شبکه محلی شما قرار می گیرد و دارای IP می گردد.

 1. وارد منو شوید (بدین منظور بایستی بر روی دکمه F3 کلیک کنید)
 2. بایستی رمز ورورد به تنظیمات دستگاه را در اختیار داشته باشید و در این مرحله رمز را وارد نمایید.
 3. وارد زیر منو تنظیمات سرویس ها » پی سی پوز » سریال » شبکه شوید.
 4. بایستی این تنظیم را فعال نمایید.
 5. سپس از منو خارج شوید و مجددا با زدن F3 وارد منو تنظیمات شوید و سپس زیر منو تنظیمات پایانه » تنظیمات کلاینت » آی پی خودکار یا دستی را باز نمایید و یکی از آنها را فعال نمایید.

سپس می توانید آی پی را استخراج نمایید (از این آی پی بایستی در تنظیمات نرم افزار استفاده نمایید)

نحوه اعمال تنظیمات در نرم افزار:

پس از انجام این تنظیمات دستگاه شما آماده اتصال به نرم افزار است که می بایست با توجه به اطلاعات دریافتی از دستگاه تنظیمات را در نرم افزار مطابق تصویر ذیل انجام دهید:

!! توجه نمایید که Port می بایست بر روی ۸۸۸۸ تنظیم شود و فقط در موارد خاص باید این تنظیم تغییر داده شود و در ۹۹% مواقع این مقدار نبایستی تغییر نماید.

در این راهنما نحوه نصب و اتصال دستگاه کارت خوان به پرداخت ملت به کامپیوتر و انجام تنظیمات مربوطه در نرم افزارهای گروه مهندسی نرم افزار پژواک آموزش داده خواهد شد.

فایل های مربوط به نصب و راه اندازی را نیز در پیوست می توانید دریافت نمایید.

دانلود فایل متنی

دانلود فایل فشرده

دانلود فایل نصبی 

دانلود فایل نصبی تست

در این راهنما نحوه نصب و اتصال دستگاه کارت خوان ایران کیش به کامپیوتر و انجام تنظیمات مربوطه در نرم افزارهای گروه مهندسی نرم افزار پژواک آموزش داده خواهد شد.

فایل های مربوط به نصب و راه اندازی را نیز در پیوست می توانید دریافت نمایید.

دانلود فایل متنی

دانلود فایل نصبی

دانلود فایل

در این راهنما نحوه اتصال و راه اندازی به کار با دستگاه (PAX S800) از طریق LAN آموزش داده خواهد شد:

دانلود فایل نصبی تست

نحوه نصب:

 • این دستگاه نیاز به نصب افزونه ای ندارد و اطلاعات تراکنش ها از طریق وب سرویس ارسال و دریافت می شود.

اعمال تنظیمات دستگاه کارت خوان:

برای این منظور بایستی ابتدا دستگاه خود را با کابل LAN به کامپیوتر متصل کنید (کابل LAN را به Port LAN دستگاه متصل نمایید). پس از اتصال دستگاه به شبکه، این دستگاه در شبکه محلی شما قرار می گیرد.

برای استفاده از این دستگاه، بایستی حتما به اینترنت متصل باشید.

 • فعال کردن ارتباط PC POS:
 1. بر روی دکمه Menu کلیک کنید.
 2. وارد زیر منو ترمینال شوید.
 3. وارد زیر منو پیکربندی » اتصال به رایانه شوید. (برای ورود به این قسمت بایستی رمز سوپروایزر را داشته باشید)
 4. در این قسمت ۲ گزینه مشاهده می نمایید:
  • اتصال به SSP1126
  • سنترال پی سی پوز

بایستی گزینه « سنترال پی سی پوز » را انتخاب نمایید.

 1. پس از انتخاب این گزینه بایستی آدرس سرور LAN را به صورت ۲۴۰٫۱۸۰٫۱۸۹ وارد نمایید.
 2. شماره درگاه را ۶۰۰۰ درج کنید.
 3. بقیه پیغام ها را تایید نمایید، سپس رسیدی مطابق با تصویر ذیل از دستگاه به شما تحویل داده خواهد شد.

نحوه اعمال تنظیمات در نرم افزار:

پس از انجام این تنظیمات دستگاه شما آماده اتصال به نرم افزار است که می بایست مقدار شماره پایانه استخراج شده از دستگاه را درج نمایید:

نحوه استخراج شماره پایانه از دستگاه کارت خوان:

 1. بر روی دکمه Menu کلیک کنید.
 2. وارد زیر منو ترمینال -> مدیریت ترمینال شوید.
 3. گزینه چاپ سریال دستگاه را انتخاب نمایید.

پس از تایید این گزینه، چاپی از دستگاه مشابه تصویر ذیل خارج می شود.

بر روی این چاپ، شماره پایانه درج شده است.

این همان شماره ای است که بایستی در تنظیمات سیستم درج نمایید.

در این راهنما نحوه نصب و اتصال دستگاه کارت خوان بانک سامان (سامان کیش) به کامپیوتر و انجام تنظیمات مربوطه در نرم افزارهای گروه مهندسی نرم افزار پژواک آموزش داده خواهد شد.

دانلود فایل متنی 

دانلود فایل تست دستگاه

در این راهنما نحوه نصب و اتصال دستگاه کارت خوان آسان پرداخت از طریق شبکه به کامپیوترو انجام تنظیمات مربوطه در نرم افزارهای گروه مهندسی نرم افزار پژواک آموزش داده خواهد شد.

با استفاده فایل اجرایی  تست می توانید از صحت عملکرد و ارتباط دستگاه کارت خوان بر روی سیستم خود اطمینان حاصل نمایید.

دانلود فایل متنی 

دانلود فایل متنی 

دانلود فایل تست

خرید و دریافت کد فعال سازی نرم افزار پرنس
برگشت به بالا